Finansal Danışmanlık &
İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı
 
ANA SAYFA FİRMA PROFİLİ FİNANSAL DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
Firma Profili
 
 
Hakkımızda
Vizyon ve Misyon
Kalite Politikamız
Hakkımızda
Türkiye, uluslararası finansal ve ticari sistemler ile son yıllarda daha yoğun bütünleşmiş ve bunun bir neticesi olarak ekonomik anlamda bir ivme kazanmıştır. Bu ekonomik büyüme kendini yatırım ve ticari alanlarda oldukça yoğun olarak hissettirmektedir. Büyümenin sürdürülebilir bir şekilde yönetilmesi, örgütlerin sağlıklı bir finansal yapıya sahip olmasını gerektirmektedir.

Ticari kredilere olan talep, çok sayıda finansman seçeneğini ve birbirinden farklı ürünleri beraberinde getiriyor. Bugün, kârlı bir yatırım için doğru finansmanı bulmak, en uygun ödeme koşullarına sahip olmak ve avantajları yakalamak başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Kurumsal Finansman Danışmanlarının verdiği hizmetler sayesinde şirketler kendileri için özel olarak sağlanan finansman modelleri ile ciddi oranlarda kârlar elde etmekte ve planladıkları projeleri hayata geçirebilmektedir.

Finansal Danışmanlık alanında inovatif ve etkin projeleri yürüten Master Grup Danışmanlık ekibi, aynı marka altında işletmelere İnsan Kaynakları hizmetleri ile yenilikçi çözümler sunuyor. Bu anlamda, Master Grup Danışmanlık iş amaçları doğrultusunda proje bazlı performans takımları kurarak, güncel çalışma modelleri ile proje gerekleri doğrultusunda geniş katılımlı, güçlü ekipler oluşturur.

Bölgesel, sektörel, kurumsal dönüşüm programları çok katmanlı, çok paydaşlı, çok adımlı uzun yıllar alabilen kompleks projelerdir. Bu projelerin yaşam döngüsünün izlenmesi ve yönetilmesi elverişli metodlarla mümkündür.  Sürdürülebilir bir rekabet avantajı için izlenebilir bir yaşam döngüsü ve metodolojiler şarttır. Master Grup olarak tüm projelerimizde dünya çapında başarısını kanıtlamış metodların yanısıra grubumuzun geliştirdiği özgün metodolojiler ve faydalı modeller kullanıyoruz.

Master Group olarak, Türkiye’deki finansman hizmetleri sektörüne yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Uluslararası tecrübemizle, şirketlere uzman finansal danışmanlık desteği vererek, kârlı yatırımları mümkün kılıyor ve uzun vadeli büyümeye açılan bir gelecek sağlıyoruz.
 
 
 
Alacaatlı Mahallesi 3346. Cadde İncek Odak Avm. No:60 Kat:1 Daire:22 Çankaya / Ankara
Tel: 0312 440 66 51   •  Faks: 0312 440 61 51   •  Web: www.mastergrup.com   •   E-Posta: [email protected]