Finansal Danışmanlık &
İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı
 
ANA SAYFA FİRMA PROFİLİ FİNANSAL DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
Firma Profili
 
 
Hakkımızda
Vizyon ve Misyon
Kalite Politikamız
Vizyon ve Misyon
Müşterilerimize, finansal ihtiyaçlarında en üst seviye kalite ve gizlilik prensipleri içinde zamanında hızlı ve etkin hizmet vermek. Aynı zamanda gerek kreditörler ve gerekse müşterilerimizden edindiğimiz onlarca yıllık tecrübeyi, uzmanlaştığımız sektör ve ürünlere yoğunlaşarak müşterilerimizin kullanımına sunmak.

Uluslararası piyasalarla koordineli çalışmalar yürüterek, şirketlerin ihtiyaç duyduğu inovatif kurumsal finansman çözümlerini finansal mühendislik çatısı altında yürüten Master Grup Danışmanlık ekibi, edindiği tecrübeyi finansal modellemelere dönüştürerek örgütlere fayda üretmeyi amaçlamaktadır. 

Reel Sektör içerisinde faaliyet gösteren ve finansman danışmanlığı hizmeti desteğine ihtiyaç duyan işletmeler için profesyonel ve uzun vadeli kaliteli hizmet vermek. Gelişen Türkiye’mizde, teknolojiye ayak uyduran, profesyonel, deneyimli ve etik çalışma anlayışımız ile şirketlere kârlı yatırımlar sağlamak ve iş ortaklarımız ile sağlıklı ve uzun vadeli ilişkiler geliştirmek.

Etkin araştırma yöntemleri, analiz, planlama, kaynak geliştirme, uygulama, iyileştirme, ölçme-kıyaslama yaşam döngüsünden oluşan projelerinde dünya çapında kabul görmüş metodlar ve özgün modeller kullanmak. Bu sayede hizmet verdiği kurumların ve onların liderlerinin gücüne güç, tüm paydaşların yaşamlarına değer katan, sürdürülebilir bir çevre, adil bir yarış ve rekabet için çalışıyoruz. Yaratıcı eğitim ve performans iyileştirme çözümleri ile, müşterilerimizin iş sonuçlarının geliştirilmesine destek vermek ve rekabetçiliklerinin artırılmasına katkıda bulunmak için varız.
 
 
 
Alacaatlı Mahallesi 3346. Cadde İncek Odak Avm. No:60 Kat:1 Daire:22 Çankaya / Ankara
Tel: 0312 440 66 51   •  Faks: 0312 440 61 51   •  Web: www.mastergrup.com   •   E-Posta: [email protected]