Finansal Danışmanlık &
İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı
 
ANA SAYFA FİRMA PROFİLİ FİNANSAL DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
 
İnsan Kaynakları
 
 
İK Yönetimi Danışmanlığı
Bilimsel Çözümler
İK Hedefleri
İK Hizmetleri
İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı (İKYD)
İKYD, işletmelerin hedeflerine ulaşabilmeleri için optimum sayıda vasıflı elemanın işe alınması, eğitilmesi, geliştirilmesi, motive edilmesi ve değerlendirilmesi işlemidir. İnsana odaklanmış, çalışanların ilişkilerini idari yapı içinde ele alan, kurum kültürüne uygun düzenlenmiş politikalarını geliştiren ve bu yönüyle kilit işlevi olan bir yönetim anlayışıdır.

İKYD, bir işletmede iş gücünü etkin bir şekilde oluşturmak, geliştirmek ve devam ettirmek için, kanuni çerçevede ve çevre şartlarına uygun bir biçimde ortaya konan faaliyetlerin bütünüdür.

İKYD, bir organizasyonun, vizyon ve misyon doğrultusunda, ihtiyaç duyduğu iş gücünü en optimal biçimde meydana getirmek, motive etmek, geliştirmek, ödüllendirmek ve devamlılığını sağlamak için ortaya konulan plan, program ve stratejilerin uygulanmasıdır.

İKYD, işletme içindeki çalışanlarla ilgili program, yöntem, yönetmelik ve süreçleri geliştirme, uygulama ve değerlendirmeyle ilgili bir alan olup, mali ve maddi kaynaklara ek olarak, insan kaynağının da doğru yönetilmesi ile uğraşan bir disiplindir.
 
 
 
Alacaatlı Mahallesi 3346. Cadde İncek Odak Avm. No:60 Kat:1 Daire:22 Çankaya / Ankara
Tel: 0312 440 66 51   •  Faks: 0312 440 61 51   •  Web: www.mastergrup.com   •   E-Posta: [email protected]